TÜBİFED > Yazılar > TÜBİFED HABER/DUYURU > TÜBİFED 5. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

TÜBİFED 5. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

29 Nisan 2017 Yayınlayan: admin TÜBİFED HABER/DUYURU

TÜBİFED 5. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

TÜBİFED 5. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirilerek, yönetim kurulu başkanlığına Şenol Anlaş seçilerek; Yönetim Kurulu toplantısı ile görev dağılımları yapıldı.

TÜBİFED 5. Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Türkiye Bilişim Sektörü Dernekleri Federasyonu (TÜBİFED) 5. Olağan Genel Kurulu, federasyona bağlı derneklerin üyelerinin katılımıyla 29.04.2017 tarihinde gerçekleştirildi.

Yeni Yönetim Kurulu ve Organları seçildi. Genel kurul sonrası yapılan ilk Yönetim Kurulu Toplantısında görev dağılımı aşağıdaki şekilde oluşturuldu.

Şenol ANLAŞ – Yönetim Kurulu Başkanı

Nahit GÖK – Başkan Yardımcısı

Hüseyin OCAĞIŞEN – Başkan Yardımcısı

Ahmet Salih KAHRAMAN –

Sayman Mustafa ÇALIŞ – Genel Sekreter

Divan Başkanlığını Erkin FINDIK’ın yaptığı Genel Kurula, katılan üye derneklerden gelen arkadaşlarımızın ilgisi yoğundu. Söz alan önceki dönem başkanı Rüştü ARSEVEN yeni yönetim kuruluna başarılar dileyerek başladığı konuşmasında 4. Dönem yapılan çalışmaları ve faaliyetleri anlattı. 2016 yılındaki süreç ve buna bağlı yaşanan zorlu dönemde TÜBİFED için verilen mücadeleyi aktardı. Yine önceki dönem saymanı Nahit GÖK ise federasyonun mali durumunu, gelir ve giderlerinin son halini anlattı. Federasyonun borcunun bulunmadığını söyledi.

“ Yeni dönem, Yeni sinerji ” ile TÜBİFED’i çok daha ileriye taşıyacağız.

Oy birliğiyle TÜBİFED Başkanlığına seçilen Şenol ANLAŞ, katkılarından dolayı önceki yönetime ve TÜBİDER başta olmak üzere federasyon üyelerine teşekkür ederek başladığı konuşmasında, Bilişim sektörü derneklerinin, ortak iradeyle birlikte kurduğu TÜBİFED‘i yaşatmak ve marka değerini bilinçli şekilde, daha ileriye taşımanın önemini vurguladı. Yeni dönemde gösterilen teveccühü en iyi şekilde değerlendirip, hep birlikte, yeni bir sinerji ve azimle, “Sektör Birliği” ve sektörün sorunlarına yönelik çözümler konusunda çalışmalar da bulunacaklarını belirtti. Yurtdışın da benzer faaliyetler gösteren kurumlarla iş birlikteliklerini de arttırmayı planladıklarını anlattı. TÜBİFED’in bilişim sektörü için önümüzdeki süreçte, çok daha kıymetli bir marka olacağını ifade etti.

GALERİ

IMG-20170429-WA0000-Kopya-1024x513
GENEL-KURUL-SONUC-DUYURUSU-2-806x1024