TÜBİFED > Yazılar > HABERLER > TÜBİFED ÜYESİ BİSADER GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

TÜBİFED ÜYESİ BİSADER GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

28 Ekim 2023 Yayınlayan: admin HABERLER TÜBİFED HABER/DUYURU ÜYELERDEN HABER

TUBİFED Üyesi Derneklerimizden BİSADER Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Bilişim Sektörü ve Dijital Teknolojiler Derneği (BİSEDER) Geçtiğimiz ay yaptığı genel kurul sonrası ilk yönetim toplantısının genel duyuru yaptığımız diğer meslektaşlarımızla birlikte Osmanlı Paşa Otelde Ahmet Özder ev sahipliğinde yaptık.

Yeni dönemimizin bu ilk toplantısında
Derneğimizi kurup, tüm içeriğini tamamlayarak Türkiye Bilişim Dernekleri Federasyonuna üye yaparak birde yönetim kurulu üyeliğini kazandıran başta abimiz Soner Altun olmak üzere, emeği geçen tüm yönetim kuruluna teşekkür ederek görevi devir aldık.
Aynı zamanda geçmiş dönem saymanı Ahmet Koç ve geçmiş dönem genel sekreteri Oğuzhan Cesur ile İsmail Can’dan gelen bir teklif üzerine Soner Altun abimizi derneğin Onursal Başkanı olarak onurlandırma kararı aldık.
Mesleki konularda görüş alışverişi yaparak devam eden toplantımızda;
Cumhuriyetimizin 100.Yılını kutlayarak, web sayfamjzda bir mesaj yayınlama kararı aldık.
Cumhuriyetimizi bize kazandıran önderimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, tüm silah arkadaşları ve vatan uğruna şehit düşen tüm dede ve ninelerimizi rahmetle andık.

Ayrıca Filistinde yaşanan insanlık dışı cinayetlerin faili katil devlet İsrail ve onun hamisi ABD’yi lanetlediğimizi duyuran bir bildiri yayınlamaya karar verdik.

Derneğimizin yeni dönem başkanlığını üstlenen Sinan Erkmen, yeni yönetim kurulunu tanıtırken önümüzdeki günlerde yürüteceği faaliyetler hakkında bilgi verdi. Üyelik formu ulaşmayan ve yeni üye olmak isteyenler için aktif faaliyet yürüteceklerini duyurdu.

Toplantımızın sonunda evsahipliğimizi yapan Osmanlı Paşa Otel sahibi (TELPA Elektronik Yusuf Ziya Büyüklü’nün de 38 yıllık ortağı) Ahmet Özder bize oteli gezdirerek odaların kalitesini gösterdi.
Tüm misafirlerimize gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğimiz temiz, özenli, sıcak ve samimi bir kent oteli.
Dostumuz ve meslektaşımız Ahmet Özder, BİSEDER üyeleri ve misafirleri için; gayet uygun olan konaklama ücretinin üzerine ilave olarak %15 daha indirim uygulayacağını duyurarak bizi uğurladı.

Katılan arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.
Ayda bir yapacağımız içeriği doly İŞ toplantılarına tüm üyelerimizi bekleriz.

SİNAN ERKMEN
BİSEDER (adına)
Yön.Kur.Bşk.

GALERİ