Yönetim Kurulu

necmettin-kirik-150x150

NECMETTİN KIRIK
Yönetim Kurulu Başkanı
Sabider- Sakarya

Özgeçmiş

default-150x150

NURAY BAŞAR
Başkan Yardımcısı
Tabid – Ankara

Idris Dogrul

İDRİS DOĞRUL
Başkan Yardımcısı
Bisiad – Bursa

Özgeçmiş

default-150x150

ÖMER ABDULLAH AYHAN
Başkan Yardımcısı
Sabider- Sakarya

default-150x150

PINAR KABİL
Sekreter
Tübider – İstanbul

default-150x150

UĞUR ŞAKRAKER
Sayman
Kobid – Konya

Özgeçmiş

default-150x150

MEHMET ALİ ALTUN
Üye
Abiad – Adana

default-150x150

TUNCAY IŞIK
Üye
Tübider – İstanbul

default-150x150

SERDAR ÇELİK
Üye
Gabiad – Gaziantep

Özgeçmiş

Necmettin Kırık, 1975 yılında Erenler doğdu. İlköğrenimini Adapazarı İskan ilk öğretim okulunda tamamladıktan sonra, sırası ile Merkez Atatürk Ortaokulu’na ve Sakarya Fatih Endüstri Meslek Lisesi’ne devam etti. 1996 yılın da Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü’nden mezun oldu. Halen Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi üçüncü sınıf da öğrenimine devam etmektedir.
Askerlik görevini 1997-1999 yıllarında Mardin Kızıltepe de yapmıştır.
2014 yerel seçimlerinde Erenler Belediye meclis Üyeliğine seçildi. Erenler Belediyesi’nde İmar ve Şehircilik Komisyonu, Plan ve Bütçe Komisyonu ve Encümen Üyeliği görevlerinde bulundu.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasında iki dönemdir meclis üyeliği görevini sürdürmektedir. 2018 yılında yapılan seçimler sonrası Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan yardımcılığı görevini de yürütmektedir.
3 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleşen kongre ile Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanlık görevine seçilmiştir.
Sakarya Bilişim sektör derneği (SABİDER) başkan yardımcılığı, Türkiye Bilişim Federasyonu (TÜBİFED) Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini yapmaktadır.
TÜMSİAD Sakarya Şubesi üyeliği, MÜSİAD Sakarya Şubesi üyelikleri bulunmaktadır.
Geçmiş dönemlerde de Kızılay Derneği Erenler Şube Yönetim Kurulu üyeliği Ensar Vakfı Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulunmuştur.
Sakarya da bilişim sektöründe faaliyet gösteren Esbi Bilişim ve Telekomünikasyon San. ve Tic.Ltd.Şti. isimli firmanın Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır.

Necmettin Kırık, evli ve iki çocuk babasıdır.

Kapat
Powered by
Özgeçmiş

İdris DOĞRUL (1969 AfyonKarahisar)

Türk İş adamı, girişimci.

02.02.1969 Afyon doğumlu, Yüksek öğrenimini İzmirde Bilgisayar Programcılığı bölümünde tamamlayan, İdris Doğrul, Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Türkiye’de ki Endüstriyel Baskı Sektöründe ilk 5 firma arasında yer alan, Procolor Bilgisayar Ltd.Şti.nde 1996 yılından itibaren Genel Müdür görevini sürdürmektedir.  Grafik tabanlı ve Mobil yazılımlar, UV baskı sistemleri, Dijital baskı sistemleri, Laser baskı sistemleri, 3D teknolojileri, Dental(diş), ve teknik servis alanlarında  BURSA, İSTANBUL ve ANKARA illerinde Procolor şubeleri ile  faaliyetlerini sürdürmektedir.

BTSO 48. Komite Bilişim Komitesi Meclis Üyeliği, BİSİAD (Bilişim Sektörü İş Adamları Derneği) YK üyeliği ve muhasip, TÜBİFED (Türkiye Bilişim Federasyonu Dernekleri) Bşk. Yardımcılığı, BALKANTÜRKSİAD (Balkan Sanayici ve İş Adamları Derneği) Üyeliği, BEV(BalkanTürkSiad Eğitim Vakfı) Gönüllü Eğitim Koçu, İYSİAD(İdealist Sanayici ve İş Adamları Derneği) üyeliği, Ülküm Eğitim Koop. YK ve Muhasip olarak STK’larda görev alan İdris Doğrul, 2021 yılında nisan ayından itibaren, BİSİAD YK. Başkanlığı görevini yürütmektedir.

bilisim-sektoru-is-adamlari

Kapat
Powered by
Özgeçmiş

Uğur ŞAKRAKER 1973 yılında İstanbul doğdu.

İlköğretimini Ataköy Muhittin Üstündağ ilkokulu (1984) ve Meram Ortaokulunda (1987), Liseyi Meram Ticaret Lisesinde (1990) tamamladı.  1997 yılında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO Muhasebe bölümünden mezun oldu.  1990 Yılından itibaren çalışmaya hayatına sırasıyla Konya’da bulunan Galaksi Bilgisayar, Biltek Bilgisayar ve Belya Bilgisayarda çalışmış olup 2007 yılından itibaren kendi firmasını; Uğur Bilgi İşlem olarak kurup,  çalışmaya hayatına firma sahibi olarak,  Donanım ve Teknik Destek üzerine halen devam etmektedir.

1999 Yılında askerliğini Şırnakta yapmıştır.

Bilişim Sektöründe 2015 yılından itibaren KOBİD, ROBOTİKZEKA ve TÜBİFED Sivil Toplum Kuruluşlarında Yönetim Kurullarında yer almaktadır.

Uğur Şakraker; evli ve Yusuf Ve Eymen adında iki erkek evladı vardır. .

Kapat
Powered by